Co nas nakręca do pracy?

Start » My
Nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia oraz współpraca z wiodącymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych pozwala nam stale poszerzać wiedzę i podnosić kwalifikacje.
Opanowaliśmy technikę
wysokich ciśnień
Odzyskujemy ciepło
z instalacji chłodniczych
Oferujemy wysokiej jakości
systemy chłodzenia
Używamy ekologicznych
czynników chłodniczych
schemat klimatyzacja SerwisGrupa
Kilka słów o naszej firmie

Choć Serwis Grupa istnieje od 2010 roku, swoje doświadczenie w branży chłodnictwa handlowego i klimatyzacji zdobywa już od 2003 roku. Od samego początku szczególnie dbamy o zaufanie naszych klientów, oferując im solidne rozwiązania na lata. To wszystko dzięki współpracy z wiodącymi producentami urządzeń chłodniczych i naszej chęci nieustannego rozwoju.

14 lat na rynku
20 lat doświadczenia

Naszym klientom proponujemy nowoczesne, a przede wszystkim ekologiczne rozwiązania, które gwarantują najwyższą jakość. Wykonujemy systemy chłodzenia w oparciu o dwutlenek węgla, czyli naturalny czynnik chłodniczy. Co więcej, opanowaliśmy technikę wysokich ciśnień. Nasze usługi świadczymy zarówno dla supermarketów i hipermarketów, jak również dla zakładów produkujących żywność.

Nasi główni kontrahenci
Supermarkety i hipermarkety
Przemysł mleczarski
Przemysł mięsny
Hurtownie spożywcze
Sklepy spożywcze
Magazyny sklepowe
Przechowalnie żywności
Czym się zajmujemy?

Serwis Grupa przede wszystkim obsługuje klientów sieciowych, gwarantując im nowatorskie rozwiązania, które wyróżniają się na rynku chłodniczym. Z roku na rok przybywa nam zleceń – możemy poszczycić się gronem zaufanych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Oferujemy w pełni zoptymalizowane systemy chłodnicze oraz urządzenia klimatyzacyjne. W porównaniu do innych, tradycyjnych rozwiązań są one znacznie wydajniejsze energetycznie, dzięki czemu pozwalają na osiąganie zysków.

Stale współpracujemy z wiodącymi producentami urządzeń chłodniczych, a oprócz tego produkujemy komory chłodnicze oraz mroźnicze w pełni dopasowane do produktów, które będą w nich przechowywane. Co więcej, mamy sprawdzone i niezwykle efektywne sposoby na odzyskiwanie ciepła z instalacji chłodniczych.

Jak działamy?

Mamy bogate doświadczenie, służymy zaawansowaną wiedzą, cechujemy się profesjonalnym podejściem i ogromnym zaangażowaniem. Możemy poszczycić się faktem, że już od samego początku naszej działalności staramy się tworzyć własne rozwiązania. Poszukujemy i dochodzimy do nich samodzielnie. To sprawia, że możemy zapewnić naszym klientom, w szczególności firmom z branży handlowej oraz produkcyjnej, najwyższej jakości usługi.

Oferujemy sprawdzony system dostaw, dzięki czemu w szybki sposób możemy kompleksowo wyposażyć naszych klientów w instalacje oraz urządzenia chłodnicze. Co więcej, z naszą ofertą staramy się wychodzić poza działania lokalne, dlatego produkty dostarczamy na terenie całej Polski, zapewniając najwyższy standard obsługi klienta.

klimatyzacja SerwisGrupa
1
Nowoczesne chłodnictwo
2
Klimatyzacja przemysłowa
3
Szybki serwis